4 חובות ליצירת המרחב החיצוני המושלם

עם הקיץ בעיצומו, זה הזמן לקחת את המסיבות והמפגשים שלכם בחוץ! ומה מקום טוב יותר ליהנות מהשמש בקיץ מאשר בחצר האחורית שלך?

 

האם החצר האחורית שלך הייתה האזור הכי לא מטופח בבית? הגיע הזמן שתשפץ אותו כדי ליצור מפלט חיצוני מושלם בבית שלך. אמנם יש הרבה שאתה יכול לעשות כדי להפוך את החצר האחורית שלך לחלל מבדר נפלא, ודא שאתה כולל את התכונות החיוניות האלה:

 

  1. צל

אמנם זה מרגיש נהדר לבלות בחוץ כשמזג ​​האוויר מתחמם, אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שהשמש בקיץ יכולה להיות בלתי נסבלת. כמו כן, אתה לא רוצה שהמסיבות שלך ייהרסו על ידי גשם בלתי צפוי.

 

בכל הנוגע למבני חוץ, פרגולות חשמליות נחשבות לאופציה הטובה ביותר מכיוון שהן פשוט אינן מספקות צל והגנה מפני שמש וגשם, אלא גם מציעות מגוון רחב של אפשרויות חומר ועיצוב וכיסויי פרגולה לבחירה וכן יוצרות תככים אדריכליים. פרגולות גם נותנות לך את החופש לשחרר את היצירתיות הפנימית שלך ולהמציא רעיונות קישוט ייחודיים.

 

אחרון חביב, הם יעניקו לך פרטיות. הוסף מסך גלילה לפרגולה שלך כדי למנוע מהשכן החטטני שלך לבהות בך מחלון המטבח שלו בזמן שאתה שוכב בעצלתיים תחת שמש הבוקר.

 

זקוק לעזרה בבחירת כיסויי המרפסת או הפרגולה הנכונים לבית שלך? צור קשר עם המומחים המקומיים שלך כדי לבקש ייעוץ מבוני הפרגולות הטובים ביותר!

 

  1. גינון

חלל חיצוני פשוט אינו שלם ללא גינון. כמה צעדים מחושבים היטב יכולים להפוך את החצר האחורית המשעממת והמשעממת שלך ליצירת אמנות ממריצה. בהתאם לצרכים, לתקציב ולרעיונות שלך, אתה יכול לשקול שיפוץ מלא או להשתמש בתכונות קיימות כדי לעורר השראה בעיצוב הנוף שלך.

היזהר מאוד בבחירת צמחים – לכו על אלה שתוכלו לטפל בהם. האם אתה האדם שלא יכול לעמוד בדרישות התחזוקה הגבוהות שלו? לכו על צמחים בעלי דרישות מים נמוכות, דישון וגיזום. אבל, אם אתה אדם שאוהב לבלות זמן בגינון, אתה יכול לשקול להוסיף צמחים עונתיים, או אולי ליצור גינת עשבים וירקות משלך.

 

  1. ישיבה נוחה

אין טעם להשקיע את זמנך וכספך בשיפוץ החצר האחורית שלך אם אינך שוקל מקום נוח לשבת בו ולהירגע. אתה לא יכול ליהנות מחיים בחוץ ללא ישיבה מתאימה. כאן שוב, יש לך את החופש להיות קצת יצירתי. מרגישים שבחצר האחורית שלכם חסרים צבעים? השתמשו בספות או כריות צבעוניות! רוצה לתת לו תחושה טרופית? התקן ערסל!

 

  1. תאורה נכונה

תאורה מספקת היא חובה אם אינך רוצה להכריח אותך לקחת את המסיבות שלך לבית לאחר השקיעה. בנוסף לאפשר לכם ליהנות בחוץ לאורך זמן, תאורה גם עוזרת להדגיש את התכונות הטובות ביותר ולהסתיר את הלא כל כך נעימים (כמו הגדרות המכוערות).

הקפידו להשקיע את זמנכם ומאמציכם בתכנון עיצוב החוץ שלכם ואל תדלגו ואל תתעלמו מהדברים החיוניים הללו כדי ליצור חלל חיצוני יוצא דופן רק בחלק האחורי של הבית שלכם.