5 מקומות נהדרים לחובבי צפרות בפלורידה

צפייה בציפורים בפלורידה היא עניין גדול – אפילו גדול יותר ממה שאתם יכולים לדמיין.

 

למעשה, צפרות נחשבת לפעילות השניה הפופולרית ביותר (הראשונה היא בילוי על החוף) כצורה של בילוי עבור תיירים ותושבי המדינה כאחד. המגמה עדיין נמצאת בעלייה, כך שאפשר לסמוך על זה שנראה יותר ויותר אנשים נושאים משקפת ומסתובבים כך במדינת פלורידה החמה והשמשית.

 

אם אתם כבר מתעניינים בצפרות, אתם כנראה יודעים כי פלורידה נחשבת לאחד המקומות הטובים ביותר בעולם עבור פעילות זו.

 

הנה חמישה מקומות נהדרים שלא כדאי לפספס אם אתם מעוניינים לצפות בציפורים בפלורידה:

 

  1. Merritt Island National Wildlife Refuge

עבור התושבים בטיטוסוויל, שמורת הטבע המגוונת ביותר של חיות בר במדינה שנמצאת על סף דלתם היא דבר טוב ומיוחד. בחודש ינואר, האזור מארח את הפסטיבל השנתי לצפרות וחיות בר, שהוא הגדול מסוגו בארה"ב. צפרים נוהרים לאזור בהמוניהם כדי להעיף מבט על עופות מים נודדים וכל מיני ציפורים לאורך החופים.

 

  1. Everglades National Park

כאשר אוהבי חיות הבר חולמים על מקום מושלם לבקר בו, סביר להניח שהם חולמים על האוורגליידס. זהו לא רק גן לאומי, הוא גם שמורת טבע ביוספרית בינלאומית מפני חשיבותו האקולוגית. תושבי הפארק הלאומי אוורגליידס כוללים את הפנתר של פלורידה, תנין אמריקאי, סחלב רפאים נדיר, מנוטות ועוד. לטיול ביום טוב, לבדוק את Anhinga Trail ואת Shark Valley.

 

  1. Dry Tortugas National Park

פארק זה ממוקם כשבעים קילומטרים ממערב קי ווסט במפרץ מקסיקו, וקצת קצת קשה להגיע, אבל אין ספק שהוא שווה את המאמץ הזה. נסו לתפוס טרמפ על מעבורת או קטמרן במהירות גבוהה שיכולה להביא אתכם לשם בשעתיים בלבד. לכו לבקר שם באביב והטבע יגמול לכם עם מראה נדיר של אלפי ציפורים יפות ומיוחדות.

 

  1. J.N. "Ding" Darling National Wildlife Refuge

בכל ימות השנה, אפשר ליהנות מצפרות וצפייה בחיות בר במקום הנהדר הזה שנקרא Sanibel Island. בשמורה אפשר לנסוע עם רכב במשך כמה קילומטרים ולקבל מבט מיוחד על חיות הבר באזור . צאו לטיול ב-Indigo Trail בחודשי הקיץ.

 

  1. STA-5 Lake Okeechobee

זה לא פארק לאומי או מקלט לחיות בר, אלא אחד מאתרי הצפרות הטובים ביותר בדרום פלורידה. שטחי טיפול במי סערות נועדו לסנן את חומרים מזינים עודפים שאחרת זורמים לאוורגליידס, והם גם הופכים למקומות מצוינים עבור צפרות בפלורידה.