גדרות חצר אלומיניום מוסיפות יופי, ערך וביטחון לביתכם

כשאתה מסתובב בחלק החיצוני של ביתך, מתפעל מהשיחים וערוגות הפרחים, נהנה מקווי הראיה ממקומות שונים ברכושך, אתה חושב כל הזמן על דרכים להראות שהוא אטרקטיבי יותר – שיח חדש כאן, אבני דריכה שם. אתה גם חושב על המשפחה שלך או חיות המחמד בפנים ועל דרכים להפוך אותם לבטוחים יותר. לפעמים אתה אפילו חושב מה אתה יכול לעשות כדי להפוך את הבית שלך לאטרקטיבי יותר עבור הקונים העתידיים.

 

רעיון אחד שיכול לכסות את כל אותם מחשבות הוא גדר אלומיניום. גדרות אלומיניום מוסיפות לביתכם יופי, ערך וביטחון עם מספר יתרונות בולטים על פני סוגים אחרים של גידור, כולל פלדת נוי או ברזל יצוק.

 

ראשית, נסתכל על שני יתרונות של גידור מתכת נוי על פני סוגים אחרים כמו עץ, ויניל או קישור שרשרת:

 

גדרות חצרות אלומיניום מוסיפות אלגנטיות

גידור מתכת הוא הגידור האטרקטיבי ביותר שתוכלו להוסיף לביתכם, כלומר הוא יוסיף את הערך הרב ביותר כאשר אתם מוכרים את הבית. גדר מתכת מוסיפה אוטומטית מראה יוקרתי לביתך. גדרות נוי מגיעות במגוון סגנונות המתאימים לכל סוגי האדריכלות, מסורתיים ועד עכשוויים, אז אל תחשבו שהבית שלכם לא מתאים לגידור נוי. מעצב מקצועי יכול לכוון אתכם לגדר המושלמת.

 

גדר נוי משפרת גם את גינון הבית שלך, ולא מסתירה את הנטיעות היפות שגיבשת סביב הדשא שלך.

 

גדרות חצר אלומיניום משפרות את האבטחה

אולי אתה לא רוצה להסתיר את הבית שלך מהעולם, אבל אתה כן רוצה לשמור עליו מפני טורפים. גדרות אלומיניום חזקות מספיק, וניתן לבנות אותן בכל גובה, כדי להרתיע מהצרות הפוטנציאליות. 

 

אם חלק מהדאגה הביטחונית שלך היא שמירה על ילדים וחיות מחמד בתוך הגדר, אתה יכול להוסיף רשת לא פולשנית בחלק הפנימי של הגדר כדי להפוך אותה פחות חודרת.

 

כעת, נדון ביתרונות של גידור אלומיניום על פני פלדה וברזל יצוק:

 

גדרות חצר אלומיניום חסכוניות

גדר אלומיניום נוי תעניק לך בעצם את אותו המראה כמו פלדה או ברזל יצוק, אך בעלות נמוכה יותר. גידור אלומיניום עולה בדרך כלל 25-40 $ לכל רגל המותקנת ואילו פלדה היא 30-45 $ לכל רגל וברזל יצוק הוא 35-50 $ לכל רגל. הפרש העלויות יגדל ככל שתוסיפו תכונות ושערים דקורטיביים שיהפכו את הגדר שלכם לייחודית יותר ומתאימה יותר לבית ולסגנון שלכם.