בחירת הבד המתאים עבור הסוכך שלכם

כשמגיע הזמן להחליט על הפרטים הקטנים שמרכיבים את הסוכך שבחרתם לעסק או לבית שלכם, יש לא מעט דברים שכדאי לחשוב עליהם מראש, מפני שהכל יכול להשפיע על העמידות ותוחלת החיים של המוצר המוגמר. אילו סוגים של בדים זמינים עבור הסוכך שבחרתם, ואיך תוכלו לדעת איזה מהם הוא המתאים ביותר?

 

לכו לפי הסדר: מדוע אתם מעוניינים לרכוש סוכך?

המומחים של אלום חיפה מציעים לכם לפני שאתם מתחילים לחשוב על סוג הבד המתאים לסוכך שלכם, תצטרכו קודם להבין למה אתם בעצם מעוניינים לקנות סוכך, באיזה אזור גיאוגרפי אתם גרים ומהם תנאי האקלים המאפיינים אותו. האם הסוכך החיצוני צריך להיות מסוגל לעמוד בפני השמש הקופחת למשך שעות רבות במהלך היום? האם יורד גשם לעתים קרובות? חשוב שתשקלו ברצינות את תנאי מזג האוויר שהסוכך אמור לעמוד בהם כדי לדעת איזה בד מתאים עבורכם.

 

ישנם שני סוגי בד עיקריים המיועדים לסוככים:

 

בד אקרילי

בדים אקריליים עמיד יותר בהשוואה לבד הכותנה המסורתי. סוככי בד אקרילי יכולים להגן עליכם מפני כמות מסוימת של מים, אבל הם אינם עמידים לחלוטין. ישנם בדים אקריליים במגוון רחב של צבעים ודפוסים, מה שמאפשר לכם מקום רב ליצירתיות. בדי אקריליק עמידים בצורה טובה מאוד בפני לחות, ולכן הם בחירה מצוינת, בין אם מדובר בשימוש ביתי או בעסק. בדים אלה גם עמידים בפני טחב ופגיעה של אור שמש ישיר לאורך השנים.

 

קנבס

בד הקנבס פופולרי בשימוש בסוככים, אבל זו לא הבחירה הטובה ביותר לאורך זמן או באזורים שבהם יש שמש חזקה או מזג אוויר גשום רוב הזמן. בדי קנבס פחות יקרים מבדי אקריליק, אך הם ניזוקים בקלות ואתם עשויים למצוא את עצמכם נדרשים לתקן להחליף אותם מוקדם יותר בהשוואה לסוגי בד אחרים. סוככים טבעיים עשויים מבד קנבס, צריכים להיות מתוקנים או מוחלפים בתדירות גבוהה יותר מאשר סוככים העשויים מחומרים אחרים, אפילו באזורים עם תנאי מזג אוויר נוחים שאינם גורמים לבלאי רב.

 

יודעים איזה סוג של בד מתאים לכם? אל תבזבזו זמן יקר והתחילו לחפש אחר צבעים ודפוסים שיתאימו לשטח החיצוני של הבית או העסק שלכם, ויהפכו אותו ליפה ואסתטי יותר.