טבעות אירוסין אבני חן צבעוניות

יהלומים מתוארים לעתים קרובות כחבר הכי טוב של בנות, ובצדק! עם זאת אבני חן צבעוניות לאחרונה צוברות פופולריות. ידוענים כמו ויקטוריה בקהאם, האלי ברי, אליזבת הרלי ופנלופה קרוז הוצמדו מנצנצים יקרים בצבעי קשת. מילה קוניס היפהפייה מתמודדת כשגרירת המותג של אבני חן צבעוניות של חברת הכרייה האתית Gemfields, לובשת אודמים מבריקים ואבני ברקת ולא פיסת איפור.

טבעת האירוסין הצבעונית האיקונית ביותר בעולם חייבת להיות טבעת הספיר שהנסיך נתן הנסיך וויליאם לקייט מידלטון, שחבש בעבר הנסיכה דיאנה. למלוכה הבריטית יש זיקה לאבני חן צבעוניות, כאשר המלכה, המלכה האם, הנסיכה אן והדוכסית מיורק עונדות ספיר או אודם בטבעות האירוסין שלהן.

 

נדיר יותר מיהלומים

הפייננשל טיימס מתראיין למומחי תכשיטים בינלאומיים, כולל מומחה התכשיטים הבינלאומי הבכיר של סותבי, על העניין הגובר באבני חן צבעוניות. העיתון כותב גם כי שילוש הכוח של אבנים צבעוניות יקרות, אזמרגד, אודם וספירים כחולים, רואה רנסנס, עם מכירות גוברות ברחבי העולם.

בתי תכשיטים מובילים רבים יוצרים קולקציות המציגות אבני חן צבעוניות. אוליבר רזה מצורף התכשיטים ואן, קליף וארפלס משבח את "היופי, המסתורין והמורכבות של אבני חן צבעוניות נהדרות" ואת דבריו על הביקוש הגובר לאבני חן צבעוניות מלקוחותיו הבחינים.

סגנון החתימה המפורסם של בולגרי הוא לערבב יהלומים, אבני אודם, ספירים וברקת עם אבנים יקרות למחצה. הם ידועים בזכות מורכבות הבארוק של יצירותיהם. ההתעניינות המחודשת באבני חן צבעוניות פיטרה את המיצים היצירתיים שלהם, כאשר הקולקציות האחרונות שלהם זכו לשבחים נועזים ואקלקטיים.

 

המשמעות של תכשיטים

במשך מאות שנים היופי והנדירות של אבני חן צבעוניות יקרות תפסו את דמיוננו, והענקנו להם משמעות. כל אבן חן צבעונית עשירה בסמליות.

רובי הוא סמל של חברות ואהבה.

ספירים מייצגים שלום ואושר.

טופז נועד להקנות לחובש כוח ומסמל טוהר ורוחניות.

טבעות אירוסין אמרלד מקדמות איזון וסבלנות, ומייצגות גם נאמנות.

אם אתה מעוניין ללמוד עוד, ג'מולוג המוביל ג'ורג 'פרדריק קונץ יצר אוסף מרתק של סיפורי אבני חן בספרו "סקרן סיפורי האבנים היקרות" מ -1913. קונץ היה גם מומחה הפנינים בטיפאני ושות 'בניו יורק, ולכן הכיר את הטופז שלו מהטורמלין שלו.

 

בחר את אבני החן שלך בזהירות

כשבוחרים אבן חן צבעונית שתחזיק את ערכה, יש לקחת בחשבון מספר דברים. אבני המגע העיקריות של צבע, גזרה, בהירות ומשקל קראט חלות.

 

האם טבעת אירוסין צבעונית מתאימה לארוסה שלך?

אבני חן צבעוניות פופולריות בקרב נשים מתוחכמות ויצירתיות, בעלות תחושה חזקה של סגנון אישי, ורוצות שהתכשיטים שלהן ישקפו את האינדיבידואליות שלהן.