סוככי זרועות: מהן בעיות התחזוקה הנפוצות?

סוככי זרועות נועדו כדי לספק הגנה לביתכם לבני המשפחה מפני קרני השמש, וכן לשמור על הנכס שלכם בטמפרטורה נוחה וקרירה. אבל, כשמשתמשים בהם עונה אחרי עונה, שנה אחר שנה, הדבר עלול להזיק למרקם הבד ולמסגרת שלהם.

 

בואו נעיף מבט על "האויבים" הטבעיים הגדולים ביותר של הסוכך הביתי שלכם:

 

עובש

איטי וקטלני, עובש הוא אחד האויבים הגדולים ביותר של בד הסוכך שלכם. האלמנטים של הטבע יכולים להשאיר את הסוכך רטוב וחם. יש כמה בדים שיכולים לעמוד בזה בקלות, בעוד שאחרים בסופו של דבר נשחקים באופן משמעותי. אם אתם שמים לב לעובש, השתמשו בטיפים שלנו לטיפול נכון בסוככי זרועות למרפסת לפני שהם נהרסים לגמרי.

 

נזקי שמש

אויב נוסף של הסוכך שלכם הוא השמש. מכיוון שהסוכך חוסם את חום השמש ומונע את חדירתן מבעד לחלונות אל תוך הבית, הוא בא במגע עם קרני UV רבות. קרני UV יכולות לגרום אפילו לבגדים שאתם לובשים לדהות. עקב כך, החום של השמש בקיץ עלול לגרום לבד אקרילי מצופה להינמס לאורך זמן וליצור בעיות מכניות בתפעול הסוכך שלכם.

 

גשם

גשם מהווה בעיה רצינית עבור סוככים. הם לא רק מגנים עליכם מפני השמש, אלא גם מאפשרים לכם לשבת בחוץ וליהנות אפילו מהימים הגשומים ביותר. עם זאת, אם הסוכך אינו בנוי בצורה נכונה, הוא עשוי לאגור את מי הגשמים במקום לנתב אותם הרחק מהבית שלכם. אגירת המים עלולה להוביל לכך שלחץ רב יופעל על המסגרת של הסוכך. לחץ זה יגרום בתורו לתקלות, ואפילו לשבירת הסוכך היקר שלכם.

 

דבורים

דבורים ומזיקים מכל סוג שהוא עשויים לגרום נזק נוסף לסוכך שלכם. הם יכולים לקנן בתוך הסוכך, ובכך לגרום נזקים משמעותיים. הדרך הטובה ביותר לשמור על הסוכך מפני מזיקים היא להגביל את אספקת המזון שלהם. אל תשאירו משקאות ממותקים, מזון או אשפה בשטח פתוח.