כיצד לבחור את חזיית הספורט המושלמת לאימון שלך?

מעוררת כמו הקפה של הבוקר. תומכת כמו החברה הכי טובה. חזיית ספורט שהיא כמו עור שני היא גיים צ'יינג'ר רציני. אבל כשאת רוצה לבחור אחת, את עלולה לגלות שחזיית ספורט יכולה להיות רכישה מסובכת, אז אנחנו כאן כדי לעשות בשבילך קצת סדר בבלגן!

למה אני צריכה ללבוש חזיית ספורט?

בואי נחזור לבסיס. כשאת זזה, בין אם את משחקת טניס או הולכת מהר, החזה שלך יקפוץ. עם הזמן, תנועה זו עלולה לגרום ללחץ באזור הזה, שיכול לגרום לכאב או מתיחת יתר של הרצועות. חזיית ספורט, בעיצובה, ממזערת את התנועה הזו. אז את יכולה לשכוח מחזה קופץ ולהתמקד בשיא החדש הבא שלך.

 

השלב הבא הוא למצוא את חזיית הספורט המתאימה לך. והכל מתחיל ברמת התמיכה שאת זקוקה לה.

מה ההבדל בין חזיות ספורט עם תמיכה קלה, בינונית וגבוהה?

רמת התמיכה משקפת את עוצמת הפעילות, ולכן את כמות הקפיצות של החזה. ככל שהעוצמה גבוהה יותר, כך יש יותר כוח מאחורי התנועות שלך ויותר סיכוי שתרגישי את זה בחזה.

מתי ללבוש חזיית ספורט תומכת קלה?

עושה יוגה על מחצלת או תרגילים על הספה? תנועות עדינות אולי אינן זקוקות לתמיכה גבוהה, אבל הן כן מחייבות חזיית ספורט שלא תגביל אותך בזמן המתיחה. כמו חזיית ה-Balance Bra שלנו, הכוללת צוואר מרובע, מתיחה לארבעה כיוונים ועיצוב חלק לנוחות נוספת. מושלמת לרגעי פעילות בעצימות נמוכה. רוצה משהו חלק יותר שייכנס מתחת לטישירט? נסי את ה-Foundation Bra שלנו. הקאפ הניתן להסרה ובד ללא שפשוף מיוצרים לצעידות בשמש ולתרגילים על הספה ביום שבת.

 

החזייה מושלמת לקאפ במידות A-C, לבוש יומיומי וספורט בעצימות נמוכה כמו יוגה או פילאטיס.

מתי ללבוש חזיית ספורט עם תמיכה בינונית?

עבור אימונים קשים יותר, את צריכה חזייה עם תמיכה גבוהה יותר. מתכוננת לסשן ספין מיוזע? החזייה הנמכרת ביותר שלנו Stamina Longline Workout תתמוך בך גם כשהקצב יגבר. היא כוללת טכנולוגיית דחיסה, רצועה עמוקה בתחתית ורצועות גב רייסר. אבל אם את מעדיפה סגנון רצועות קצר יותר, נסי את החזייה Super Sculpt Stream שלנו. היא עשויה מבקבוקי פלסטיק ממוחזרים, הבד מנדף הזיעה והדוחס שלה ישמור עלייך קרירה ויבשה ויספק לך תמיכה תוך כדי תנועה.

 

חזייה מושלמת לקאפ במידות A-C וספורט בעצימות בינונית כמו רכיבה על אופניים, טיולים רגליים ואימוני משקולות.

מתי ללבוש חזיית ספורט עם תמיכה גבוהה?

אימונים בעצימות גבוהה זקוקים לציוד בעל ביצועים בהתאם. את צריכה חזיית ספורט שעובדת קשה בדיוק כמוך. חזיית ה-Ultra Running שלנו משלבת חיפוי רשת אסטרטגי, קאפ מעוצב וכתפיות מרופדות לנוחות ותמיכה אידיאליים. והחלק הכי טוב הוא שהיא מגיעה במגוון רחב של מידות חזייה ובשורה שלמה של צבעים מהממים.

 

אם בורכת בחזה גדול, זה אומר שהוא נוטה לקפוץ הרבה יותר, ואפילו אימונים קלים יכולים ליצור לחץ ​​על החזה שלך. לכן, אם את במידה D ומעלה, תצטרכי ללבוש גוזיית ספורט עם תמיכה גבוהה לכל פעילות שאת עושה.

 

חזייה מושלמת לקאפ במידות A-F ולספורט בעצימות גבוהה כמו ריצה או אימוני HIIT.