רעיונות לחדר אוכל במטבח: להפיק את המרב מחדר אוכל משולב עם מטבח

לכו עם שולחן מטבח מזכוכית

אם אתם מחפשים רעיונות לשולחן מטבח קטן, שקלו ללכת על זכוכית. לא רק ששולחנות מטבח וחדר אוכל מזכוכית נראים נהדר, הם גם קלים לניקוי להפליא ולא יהיו עליהם כתמים אם מישהו מפיל כוס יין בטעות. בנוסף, שולחנות זכוכית יכולים לגרום לחדר להרגיש גדול יותר ופתוח יותר, וזה נהדר אם אתם מנסים לפצל חלל בין המטבח לחדר האוכל. רוצים לגרום להקפיץ את מראה החדר? חברו את שולחן הזכוכית שלכם עם שטיח צבעוני. החלק העליון של הזכוכית ימשוך את תשומת הלב לשטיח ויוסיף רמה של כשרון לחדר האוכל שלכם. רק וודאו שאתם בוחרים את השטיח בגודל המתאים לחלל שלכם.

חסכו מקום בעזרת שולחן אחסון

אחד הרעיונות האהובים עלינו לשולחן מטבח קטן הוא לחסוך מקום עם שולחן אחסון. במיוחד כאשר אתם מתמודדים עם שילוב של חדר אוכל ומטבח, חיסכון במקום יכול להיות חיוני לסגנון ולמעשיות של החדר. עם שולחנות אחסון, אתם יכולים לנצל את אותה כמות שטח לשימושים מרובים. בין אם מדובר בשולחן בגובה השיש עם ארונות מובנים או שולחן מטבח קטן עם מגירות, ארונות וסלסלות יין, שולחנות אחסון יכולים לסייע בשמירה על החלל שלכם מסודר ופונקציונאלי מבלי לוותר על הסגנון.

שולחנות עגולים פירושם עוד חדר

מחפשים רעיונות לשולחן מטבח קטן לשילוב חדר האוכל במטבח שלכם? נסו שולחן אוכל עגול. באופן כללי, שולחנות עגולים נוטים להיות עגולים ממש או אובליים. בעוד שניתן להכין שולחנות אוכל עגולים ואובליים במגוון רחב של גדלים, באופן כללי, שולחנות עגולים נוטים להיות קטנים יותר, וזהו הקוטר שתרצו לשים לב אליו בבחירת הגודל של שולחן עגול. הבית שלכם. בגלל צורתם, שולחנות עגולים נוטים לתפוס פחות מקום, וזה נהדר כאשר אתם מנסים לחסוך מקום על ידי שילוב של שתי פונקציות שונות לאותו חדר.

נסו ספסלי אוכל

אם אתם מעצבים חדר משולב של חדר אוכל במטבח, סביר להניח שתצטרכו למצוא רעיונות יצירתיים כדי לחסוך מקום. אחד הרעיונות האהובים עלינו למטבח הקטן הוא לנסות לקנות ספסלי אוכל במקום כסאות אוכל. לא רק שספסלי אוכל נהדרים לישיבה נוספת, במיוחד לילדים, אלא הם גם חוסכים מקום, כיוון שתוכלו להכניס אותם בקלות מתחת לשולחן כשהם אינם בשימוש. בנוסף, למרות שאתם יכולים למצוא עסקאות ריהוט מעולות על סטים לחדר אוכל, ספסלי אוכל הם לרוב חסכוניים יותר מאשר רכישת כמות שווה של כסאות פינת אוכל. מכיוון שספסלי אוכל ממשיכים להגדיל את הפופולריות שלהם, אתם אמורים להיות מסוגלים למצוא אותם זמינים במגוון רחב של גדלים, סגנונות ותקציבים.

נסו שולחן אוכל מתקפל

אם חסר לכם מקום בשילוב חדר האוכל במטבח שלכם, נסו למצוא שולחן אוכל מתקפל. כך, כאשר אינכם משתמשים בשולחן המטבח שלכם, תוכלו לפתוח מקום נוסף. שטח נוסף זה יכול לעשות את כל ההבדל בזרימת התנועה של החדר, ולהקל על התנועה והשימוש בחלקים אחרים של המטבח. שולחנות מתקפלים יכולים גם לעזור למנוע מהחדר להרגיש עמוס בריהוט גדול.