רכישות קטנות שחוסכות כסף

כאשר הוצאת הרבה כסף על כל דבר, ממכונית למחשב, אתה רוצה שזה יחזיק כמה שיותר זמן. ישנן שתי דרכים לגרום לזה לקרות: לתקן את זה כשהוא נשבר או למנוע ממנו להישבר או להישחק מלכתחילה. אם אתה יכול לקנות משהו בכמה דולרים בלבד כדי לתקן או להגן על משהו שעולה מאות או אלפים, זה כסף שהושקע היטב.

 

המומחים של אתר https://www.jemix.co.il/ ריכזו עבורכם את המידע החשוב הזה:

 

  1. נרתיק לסמארטפון

אם הרגע שילמת מאות דולרים עבור סמארטפון חדש, זו תחושה נוראית לראות אותו מחליק מהיכולת שלך וסובל ממסך סדוק. לא רק שאתה צריך לשלם כדי להחליף את הזכוכית, אתה גם צריך להסתדר בלי הטלפון שלך במשך יומיים כל עוד הוא נמצא בחנות התיקונים. כשהטלפון שלך הוא חבל ההצלה שלך לעולם, זה יכול להרגיש כמו נצח.

 

אתה יכול לשאת ביטוח סלולרי כדי לכסות את עלות התיקון, אך סביר להניח שלעולם לא תפיק מזה את ערך הכסף שלך. עדיף בהרבה למנוע את הנזק מלכתחילה על ידי הגנה על הטלפון שלך עם כיסוי חזק ויציב. בדרך זו, אתה נמנע הן מהעלות והן מהטראומה של ניתוק מהטלפון במהלך תיקון.

 

כמה זה עולה: מארזי האייפון עם הדירוג הגבוה ביותר לפי טרנדים דיגיטליים נעים בין 17 ל -65 דולר. תקן הזהב OtterBox Defender עולה בסביבות 60 $ לדגם ה- iPhone האחרון.

 

כמה זה יכול לחסוך לך: על פי Thumbtack, העלות הממוצעת של תיקון מסך אייפון סדוק היא 220 $. אם אתה מועד במיוחד לתאונה, התיק שלך יכול לחסוך לך תשלום זה מספר פעמים בשנה אחת.

 

  1. תוכנת אנטי וירוס

המחשב השולחני שלך אינו בסיכון ליפול על הקרקע, אך הוא עלול לסבול מנזק חמור עוד יותר כתוצאה מוירוס או מתוכנות זדוניות אחרות. וירוסים עלולים לפגוע בקבצים שלך וסוסים טרויאנים יכולים לגנוב נתונים אישיים, כמו כרטיס האשראי או פרטי חשבון החיסכון שלך. ואז יש תוכנת כופר, שיכולה לגרום למחשב שלך לתפקד עד שתשלם עמלה על שחרורו.

 

כדי להימנע מאיומים אלה, עליך להתקין תוכנת אנטי-וירוס שימושית ומעודכנת ולהריץ סריקות רגילות במחשב שלך. זוהי משימה חיונית לתחזוקת מחשבים שאף אחד לא יכול להרשות לעצמו לדלג עליה.

 

כמה זה עולה: סיכום 2020 של תוכניות האנטי-וירוס הטובות ביותר המתפרסמות במגזין PC שמות 13 מוצרים עם דירוג גבוה ביותר, במחירים שנעים בין 19 ל -60 דולר לשנה. אחת האפשרויות הזולות יותר היא אנטי וירוס Webroot SecureAnywhere. העורכים גם מציינים כי קיימים בשוק הרבה כלי אנטי וירוס בחינם שעושים עבודה טובה למדי, אך לדבריהם הגרסאות בתשלום בדרך כלל מציעות הגנה רבה יותר.

 

כמה זה יכול לחסוך לך: תוכנות זדוניות יכולות לעלות לך במאות ואף אלפי דולרים. סיפור ניו יורק טיימס מ -2015 מספר כיצד אמו של העיתונאית סבלה מהתקפת תוכנת כופר מצד האקרים שדרשו ביטקוין של 500 דולר לשחזר את המחשב שלה או 1,000 דולר אם ייקח יותר משבוע לשלם. על פי Experian, קורבנות גניבת זהות מפסידות בסביבות 429 דולר בממוצע.

 

  1. ערכת תפירה

בגדים יכולים להיות יקרים, במיוחד אם אתה מאמין בתשלום נוסף עבור בגדים איכותיים. למשל, אינסיידר ממליץ להוציא בסביבות 500 דולר לחליפת גברים עשויה היטב. אחרי שהוצאה כל כך הרבה על חליפה איכותית, הדבר האחרון שאתה רוצה הוא שזה יהיה בלתי נסבל פשוט בגלל שאתה מאבד כפתור או קורע חור זעיר בתפר.

 

למרבה המזל, אתה יכול לגרום לבגדים להחזיק מעמד זמן רב יותר על ידי למידה לבצע תיקונים פשוטים בעצמך. כל מה שאתה צריך הוא מיומנויות תפירה מינימליות וערכת תפירה בסיסית.

 

כמה זה עולה: אתה יכול לאסוף ערכת תפירה בסיסית מוכנה תמורת 7 עד 21 דולר באמזון. אלה מכילים בדרך כלל את כל מה שאתה צריך כדי לבצע תיקונים בסיסיים: כמה מחטים, כמה צבעי חוט, כמה כפתורים רזרביים, קוצץ תפר וקוטר מדידה.

 

כמה זה יכול לחסוך לך: בתיאוריה, ערכת התפירה שלך יכולה לחסוך לך עלות החלפת בגדים שלמים, החל מחולצה של 30 $ ועד מעיל ספורט של 400 $, רק בגלל שיש להם נזק קל. לכל הפחות, זה יחסוך ממך צורך לשלם לחייט 20 $ פופ על תיקונים פשוטים.