דרכים חכמות להעצים את הסלון שלך

הסלון שלך הוא מקום להירגע, אבל זה גם המקום שבו אתה יכול לבטא את סגנון העיצוב הייחודי שלך. בין אם אתם שואפים למראה מודרני עם טוויסט בהשראת בית חווה או שאתם מחפשים לעצב חלל מתוחכם, בחירת האביזרים הנכונים יכולה להבטיח שריהוט הסלון שלכם יהיה תמיד בסגנון. אם אתה צריך קצת השראה, המשך לקרוא כדי לקבל רשימה של דרכים חכמות לאבזר את הסלון שלך כדי לתת לו מראה רענן וחדש.

לערבב ולהתאים חומרים וצבעים

הראשונה מבין הדרכים החכמות הללו לאבזר את הסלון שלך כוללת ערבוב של מגוון טקסטורות, חומרים וצבעים. כשאתה מערבב דברים, אתה יכול ליצור חלל מזדמן מזמין שגם משדר עין לתחכום ונוחות. שלבו מגוון בדים שונים כולל שניל נעים לצד חומרים בעלי מרקם כגון בדי בוקל ועור. הרם את מרחב המחיה שלך על ידי משחק עם דוגמאות וצבעים שונים.

 

קיר מאפיין עם יצירה מושכת את העין של יצירות אמנות צבעוניות נראה יוקרתי לצד מגוון יצירות הדגשה העשויות ממתכות שונות כמו פסל ברונזה. צור איזון ויזואלי בחלל על ידי שילוב רהיטים ליניאריים נועזים עם חלקי הדגשה המתהדרים בצללית מעוקלת. השילוב של דפוסים, טקסטורות, חומרים וצבעים שונים יגבירו מיד את חלל הסלון שלך ויגרמו לו להיראות ייחודי, מזמין ונעים.

שלבו צבעים חמים ואדמה

בעוד גוונים ניטרליים קלאסיים של שנהב ואפור הם מזמן פלטת הצבעים הנבחרת, טרנדים חדשים נוטים יותר לצבעים חמים ואדמתיים. שפר את נסיגת ההרים שלך על ידי שינוי צבע הקיר למשהו עמוק יותר, כגון גווני נחושת וכחולים חמים יותר. גוונים עמוקים של חום אדמתי מתערבבים יפה עם גווני תכשיטים תוססים. אתה יכול לעצב בקלות את הסלון שלך על ידי עדכון יצירות אמנות, אביזרים או שטיחים באזור הסלון בגוונים האורגניים יותר האלה. כמה כריות כורסא חדשות וכיפיות או שמיכה נעימה יכולים גם להציע דרך קלה להוסיף עוד כמה גוונים אורגניים. החדרת צבעים נועזים תגרום לסלון שלך להרגיש מזמין יותר, וזה עוזר לשדר תחושת נינוחות מבלי להתפשר על המראה היוקרתי.

הצג את הסיפור שלך עם פריטים אישיים

אולי אחת הדרכים החכמות ביותר לאבזר את הסלון שלך היא להביא כמה חלקי מפתח שהם אישיים לך. בין אם מדובר במגוון פריטים שאספתם מנסיעותיכם במהלך השנים או ביצירת אמנות יפהפייה מצוירת ביד, פריטים אלו יעניקו מיידית לחלל הסלון שלכם מגע ייחודי ומיוחד במינו. תהנה לאבזר את הסלון שלך על ידי הוספת כמה שיותר פריטים שיש להם משמעות אישית עבורך. מתצלום משפחתי גדול השוכן במסגרת מסוגננת ועד כריות ארוגות מוזרות מהטיולים שלך, חשוב לוודא שהסלון שלך משקף לא רק את סגנון עיצוב הפנים שלך, אלא גם את האישיות שלך.