הטיפים הטובים ביותר לשמור על הארנק שלך בטוח

הארנק שלנו הוא כמו עוד חלק בגוף האדם שלנו. איבוד זה גורם לכאב עמוק. זה מלחיץ, יקר ולא מעשי. אתה צריך לחסום את הכרטיסים הישנים, להגיש בקשה לחדשים ואתה צריך להסתדר בלעדיהם די הרבה זמן. זה יכול להשפיע על הפחד וגם על הכעס. אם אתה אחד מאותם אנשים שממקמים את ארנקם בצורה מבוקרת או שאינם זוכרים היכן השארת אותו, הגיע הזמן לארגן מחדש את עצמך. בעזרת הטיפים הבאים תפקח עין טובה יותר על הארנק שלך ותתאושש מהר יותר במקרה של אבדות.

 

קח את הארגון ברצינות

הצעד הראשון לא לאבד שוב את הארנק הוא לארגן את חייכם בצורה הטובה ביותר האפשרית. זה אולי נשמע כללי מאוד, אבל זה באמת יעבוד. זה מתחיל בבית מסודר, שבו הכל נמצא במקום הנכון ויש אווירה של הרגשה טובה. אל תפחד לזרוק פריטים ישנים ומיותרים לפח. לא רק בבית שלך, אלא גם בארנק העמוס שלך. אם אתה חי חיים מאורגנים, קל לך יותר בתת המודע שלך לאנדקס ולחקור אחר כל מה שיש לך, כולל הארנק שלך. הרגל תמיד לשים את חפצי הערך שלך באותו מקום כשאתה חוזר הביתה ולא משאיר דבר ליד המקרה.

 

הפעל את חייך באוטופילוט

במבט ראשון, הטיפ הזה נשמע קצת כמו לחיות כמו רובוט מונוטוני, אבל זה רק אומר להציל דפוסי התנהגות ושגרות מסוימים ולעבור עליהם כל יום. דוגמאות לכך הן תמיד לשים את חפצי הערך שלך באותו מקום, לקבוע תזכורות לפגישות חשובות או לקום באותו זמן בכל יום במהלך השבוע. לכולם כבר הייתה חווית שינה נוספת וכל היום יצא משליטה. זה קורה מכיוון שהשיגרה הרגילה שלנו נפגעה. כל אדם מאמץ באופן אוטומטי שגרות יומיומיות. אם רק תתכנן מעט בכיוון זה ותשקף את עצמך, תבחין עד כמה ניתן לחיות את היום בצורה יעילה יותר.

 

תוכנית גיבוי

בוא נהיה כנים. רובכם תנסו בעתיד את הטיפים למעלה כדי לנסות לא לאבד שוב את הארנק. אבל כולנו חשופים לגורלנו ובשלב מסוים זה יקרה. לכן מומלץ להתכונן לתרחיש הגרוע ביותר. זו הסיבה שאתה צריך תוכנית גיבוי אם אתה מאבד את הארנק לגברים שלך למרות המאמצים הטובים ביותר שלך. זה מתחיל בבניית אספקה ​​חירומית של מזומנים והסתרתם במקום בטוח. תצטרך להסתדר ללא כרטיסי חיוב וכרטיס אשראי לזמן מה. קצת מזומנים יחסוך לכם חיים בשלב גישור זה. כמו כן, מומלץ להעתיק את כל הכרטיסים שאתה בדרך כלל נושא בארנק שלך. זה מקל על חסימתם אם הם הולכים לאיבוד וזה יכול להיות בעל יתרונות גם בעת החלה מחדש.